Autoopravovňa Nemtušiak

Pneuservis a Autoservis, resp. Autoopravovňa D&R Nemtušiak Poprad ponúka pre každého rôzne služby od bežných opráv ako výmeny náplní, filtrov, motorových rozvodov až po zložitejšie, ako kompletné výmeny motorov, turba a pod. Náš autoservis ponúka možnosť prehliadky auta pred zákonnou technickou kontrolou a zabezpečiť technickú kontrolu namiesto Vás.

Ďalej je u nás možnosť pripojiť na PC a kompletne diagnostikovať Vaše vozidlo. V našom autoservise Vám ponúkame odborné poradenstvo pre Vaše auto, to znamená, že Vám vieme zodpovedať otázky ohľadom technických záležitostí Vášho vozidla. ( napr. neviete aký typ oleja potrebujete, aké náhradné diely sú pre Váš automobil najvhodnejšie a pod.) A samozrejme všetko potrebné vieme zabezpečiť, bez toho, aby ste strácali čas návštevou rôznych predajní auto dielov.

Okrem služieb autoservisu ponúkame aj komplexné služby pneuservisu (prezutie, vyváženie, oprava defektov…) ako aj sprostredkovanie predaja pneumatík a diskov renomovaných výrobcov za nízke ceny.
Jednoducho, profesionálny prístup pneuservisu a autoservisu za bezkonkurenčné ceny!

Spokojnosť zákazníka je na nezaplatenie!

“Vy viete kam prísť, my vieme ako Vám pomôcť”